Informacje

Cześć! Bardzo mi miło, że tu zajrzałeś. Nazywam się Ania Marzec, mam 22 lata, pochodzę z Kielc, jestem studentką i od 6 lat trenuję pole dance. Nie jestem trenerką ani super-wysportowaną-laską. Jestem zwykłą dziewczyną, taką jak Ty. Nie twierdzę, że mam wielkie doświadczenie, ale mam za to serce do tego sportu, a to już bardzo dużo.
Zastanawiasz się, jak to się zaczęło? Ja też. Często powracam myślami do wspomnień i myślę sobie, dlaczego? Dlaczego wybrałam pole dance i po co właściwie założyłam bloga? Rozsiądź się wygodnie, a ja zacznę swoją opowieść (chociaż nie jest wcale taka długa…).
W 2013 roku po raz pierwszy zobaczyłam pole dance. Całkiem przypadkowo, przeglądając Facebook’a zauważyłam film jednej z pole dancerek, a potem… poszło z górki. Moja fascynacja trwała rok. We wrześniu 2014 roku postanowiłam rozpocząć swoją przygodę z pole dance i zapisałam się na pierwsze zajęcia. Rok później do głowy wpadł mi pomysł założenia bloga. Trochę to zajęło zanim odważyłam się napisać swój pierwszy post. Moja droga była pełna wzniesień i upadków (cały czas zastanawiam się, czego było więcej), jednak nie zamierzam się poddawać. Bo warto walczyć o swoje marzenia.

A jaka jest Twoja historia?