POLE DANCE MEMES

Generalnie, to pole dance jest niezwykle poważnym sportem. Codziennie walczymy z porównaniem do klubów ze striptizem, które depcze nam po piętach. Organizujemy prestiżowe zawody, nie tylko krajowe, ale również światowe. Nowe szkoły pole dance wyrastają, jak grzyby po deszczu, a kursantki lgną, jak muchy do miodu. Otwieramy sklepy z akcesoriami i ubraniami przeznaczonymi specjalnie dla pole dancerek. Treningi są ciężkie, wyczerpujące. Możemy nabawić się poważnych kontuzji, a siniaki są pewniakiem. Tym przydługim wstępem chcę, żebyście zrozumieli, że ogólnie nie ma się z czego śmiać. A memy o pole dance to w ogóle nie są śmieszne.

Mój blog też miał być poważny i wartościowy. Ciągle powtarzam sobie: „Ania, przestań pisać te pierdoły, nikt tego nie czyta. Wzięłabyś się za coś poważnego, przydatnego”. I zawsze mam wielkie plany, jakich to ja postów nie napiszę. Planuję ćwiczenia, rozciąganie, nowe triki. I to też się pojawia, ale zawsze z tyłu głowy mam jakiś głupi post, przy którym się najlepiej bawię. Nawet, jak ma być poważnie, to lubię się pośmiać.

Tak jest w życiu. W najbardziej poważnych sytuacjach masz ataki śmiechu. Przyszedł czas na pole dance. Ktoś w końcu powiedział, dobra przestańmy spinać dupkę, można się czasem pośmiać. Tak, moi drodzy, powstały MEMY O POLE DANCE.

POLE LOLS – najlepsze memy na rurce

Zdecydowanie moja ulubiona strona. Prowadzona przez Dan Rosen, znanego również jako Susan. Uwaga, teraz darmowa reklama, jeżeli jesteście zainteresowani to 27 lipca Dan Rosen poprowadzi warsztaty w 2rurka.

https://www.facebook.com/polelols/

Dan w swoich memach pokazuje prawdziwą stronę każdej pole dancerki. Czasem się nie rozciągamy, robimy figury tylko na jedną stronę, nie lubimy niektórych figur i co najważniejsze – choćbyście nie wiem jak się starały, to i tak znajdzie się 9-latka z Rosji, która będzie lepsza.

POLE DANCE I STRIP CLUB

Co więcej – Dan coraz częściej pokazuje, że pomiędzy pole dancerkami, a dziewczynami tańczącymi w klubach ze striptizem nie ma tak wielu różnic. Kiedyś mówiłam, że łączy nas tylko sprzęt – rura. Obecnie, kiedy pole dance jest tak rozpowszechniony coraz częściej zdarza się, że dziewczyny łączą pole dance i striptiz. W klubach go-go ich taniec nie polega tylko na bezpostaciowym wiciu się wokół rury, a zawiera wiele figur, które nie rzadko są jeszcze poza moim zasięgiem. To, że tańczysz na rurze, nie oznacza, że robisz to w takich miejscach, jednak chyba przyszedł czas na pogodzenie się z tą myślą. Takie kluby istniały i będą istnieć.

Moi bliscy wiedzą, że to co robię jest jedynie sportem i pasją, a nie ma nic wspólnego z zarabianiem pieniędzy. Co więcej – to ja wydaje na to mnóstwo kasy. Nie zmienia to faktu, że nadal moim ulubionym żartem wśród przyjaciół jest to, że mam już podstawy do dobrze płatnego zawodu 🙂 Dziewczyny, nie skaczmy sobie od razu do gardeł.

https://www.facebook.com/polelols/

Co więcej – Dan pokazuje, że nasze porażki nie są powodem do wstydu. Są kolejnym krokiem w drodze do wymarzonych trików. Filmy z cyklu „you ok hun?” są ważne również dlatego, że dodają odwagi. Naprawdę, niektóre z nich są mocno bolesne, nawet od samego patrzenia można dostać kontuzji, a jednak dziewczyny po prostu wstają i się śmieją. Nie musicie bać się upadku. Istnieje szansa, że przeżyjecie 🙂

DEES POLE MEMES

Jeżeli jeszcze nie znacie tego profilu na Instagramie, to weźcie komórki w ręce i pospiesznie zaobserwujcie! Bardzo zabawnie, polecam. Tutaj większość stanowią filmy, dlatego nie mam możliwości ich tu przytoczyć, ale zebrałam kilka perełek.

KOLEJNE ŚMIESZKI

Czasem można się pośmiać, a czasem aż chce się płakać. Kiedy nieubłaganie zbliża się to drugie, to jest moment, kiedy warto pooglądać takie memy i jednak się pośmiać. Pole dance w całej swej powadze i zaawansowaniu powinien być Twoją pasją, hobby. Wiąże się z tym po prostu szczęście, jakie powinnaś odczuwać podczas treningów. Nie musisz być najlepsza, możesz przyznać się do swoich błędów czy słabości, ponieważ jest to całkowicie normalne. Każdy z nas to odczuwa, Ty też możesz.

Wracając do tych śmieszków, to musicie przyznać, że niektóre nazwy czy figury mogą powodować uśmiech na waszych słodkich twarzyczkach. Kiedyś to by było nie do pomyślenia, jak to tak, śmiać się z poważnych rzeczy?! To jest prawdziwy sport, nie jakieś żarty. Moja mama zawsze mówiła, że jak masz zamiar się śmiać to wyjdź do drugiego pokoju albo głowa pod poduszkę. „Taniec z gwiazdami” to też był poważny program, a napady śmiechu, które nie opuszczały mnie i mojej siostry, niekoniecznie dobrze tam pasowały. Jednak te czasy już minęły, pozwalam się Wam śmiać i nawet nie musicie wkładać głowy pod poduszkę 🙂

à propos #pdfrozenturkey…

Figura, którą możecie podziwiać na obrazie umieszczonym pośrodku zyskała wdzięczną nazwę – Frozen Turkey. Instagram od razu został zalany próbami odwzorowania tej figury i mamy tu też nasz mały Polski akcent, ponieważ możecie podziwiać ten trik u Agnieszki Piaskowskiej – agnieszencja.

A dodatkowo rozpoczynam poszukiwanie najdziwniejszych i najśmieszniejszych trików pole dance, którym poświęcę odrębny post i przetestuję je na własnej skórze. Jeżeli napotkasz taką figurę, to będę wdzięczna za podesłanie! Oczywiście nie szalejcie za bardzo. Pamiętajcie, że nie jestem 9-latką z Rosji.

POLESTRUCTIONS

Jeszcze w temacie podbudowania poczucia własnej wartości i pokazania, że nie zawsze wszystko wygląda, jak na zdjęciach. Jenny Sittel na Instagramie pokazuje porównania „expectation vs. reality”. Nie wszystkie figury muszę być dla Ciebie stworzone, dlatego nie warto tracić całych swoich sił na nieudolne próby dorównania innym. A oprócz tego, warto ją zaobserwować w celu czystej inspiracji i nauki nowych trików.

https://www.instagram.com/polestructions/?hl=pl

Memy w pole dance – tak czy nie?

Czekam na Twoje komentarze odnośnie memów w pole dance. Co sądzisz na ich temat? Zwijasz się ze śmiechu czy może ledwo kącik ust Ci się rusza?

Ja jestem zdecydowanie na TAK. Zachęcam Was do spojrzenia na to wszystko z boku i odpuszczenia tej poważnej miny. Skoro inne memy Was śmieszą, to te też mogą. No chyba, że nie śmieszą, to już głębszy problem.

Na treningu też można się pośmiać, wystarczy znaleźć swoją #polefriend i od razu macie lepszy trening. Przynajmniej, jak się dobrze pośmiejecie, to poczujecie swoje mięśnie brzucha. Ja czuję je tylko wtedy, nie wiem jak Ty. To na koniec pośmiejmy się ze mnie, możesz brać przykład. Memy z MARZEC NA RURCE w roli głównej.

Na dzisiaj koniec, aktualnie robimy przerwę w Figurach na (f)torek, wszystkie skargi można składać na mój uniwersytet, odbiera mi rurę i radość z życia :))

Jeszcze wracając do początku wpisu, będziecie musieli się męczyć z czytaniem tego wszystkiego, choć wiem, że obecnie ludzie wybierają formę słuchania filmów na YouTube. Póki co się tam nie wybieram i chyba nie mam zamiaru. BĘDZIESZ MUSIAŁA CZYTAĆ.

Bądźcie super i dużo się śmiejcie! I pamiętaj, żeby napisać, czy memy Ci się podobają!

PAPATKI

———————————————————————————————————

Jeżeli chcesz wesprzeć moją działalność, to zapraszam do odwiedzenia mojego profilu na patronite.pl oraz przeczytania wpisu na ten temat tutaj.

Podobał Ci się ten tekst? Zostaw komentarz!