HIT! Jak zostać najlepszą pole dancerką?

Smutnymi oczami patrzysz na swoje koleżanki i wielkie gwiazdy pole dance? Zastanawiasz się, kiedy osiągniesz coś podobnego? Chcesz być NAJLEPSZA, ale nie wiesz jak to zrobić? Bez obaw. Mam dla Ciebie sposób idealny. Szybko, bezboleśnie i z gwarancją, że nikt Ci nie podskoczy.

Teraz możesz wyobrazić sobie, że znajdujesz ten artykuł w Internecie, a wielkie napisy głoszą: „KOŁCZE NA CAŁYM ŚWIECIE JEJ NIENAWIDZĄ! ZNALAZŁA IDEALNY SPOSÓB NA OSIĄGNIĘCIE SUKCESU!”. Droga nie była łatwa, wszak trenuję już od 4 lat. Jednak właśnie teraz moja metoda jest w 100% skuteczna. Udostępniam Ci ją z czystej dobroci serca, częstuj się.

TRENING CIAŁA

Jak brzmi pierwsza zasada szczęśliwego treningu? PRZYJDŹ NA TRENING. Bardzo łatwo wywnioskować, jaka jest pierwsza czynność, którą należy wykonać, aby osiągnąć sukces. Musisz po niego sięgnąć. Jeżeli myślicie, że to oczywiste, to jesteście w sporym błędzie. Przez 4 lata mojej wielkiej kariery jedynie pragnęłam osiągnąć sukces i z zazdrością spoglądałam na sukcesy koleżanek. Potrzebowałam czasu, żeby zrozumieć, że niezbędne jest działanie. A jeśli chodzi o pole dance, to najlepsze będzie działanie na rurce. Kiedy to zrozumiałam i oddałam się mojej pasji to sukcesy nadal nie przychodziły z łatwością, ponieważ okazało się, że oprócz regularnych treningów na rurce warto robić coś poza rurką. Coś, czym nie jest leżenie na kanapie. Okazało się, że regularny streching jest w stanie pomóc, a na pewno nie zaszkodzi. Wniosek jest jeden – trzeba ruszyć swoją małą pupcię i zacząć trenować na poważnie.

CZAS NA SZOK

Jeżeli punkt pierwszy masz już odhaczony, czyli nie zaniedbujesz treningów oraz dbasz o swoje warunki fizyczne, to powinnaś zwrócić również uwagę na sferę psychiczną. Jak na prawdziwego kołcza przystało przypomnę Wam legendarne zdanie oznajmiające, że „wszystko zaczyna się w głowie”. Właśnie dlatego Twoim następnym krokiem będzie diametralna zmiana swojego myślenia. Pamiętaj, że wcale nie musi być to drugi krok. Może być pierwszy, a możesz zrobić wszystko na raz – nie mnie oceniać, daję Ci wolną rękę. Otwórz umysł i bądź gotowa na szok. Być może moje słowa będą dla Ciebie zbyt drastyczne i ze złością pomieszaną ze strachem zamkniesz tę stronę i będziesz długimi godzinami zastanawiać się nad sensem swojej egzystencji. W takich chwilach, pamiętaj – wierzę w Ciebie.

ZMIANA MYŚLENIA

NIE MUSISZ BYĆ NAJLEPSZA. Proszę Cię, nie histeryzuj. Wiem, że żyjemy w świecie, kiedy liczą się jedynie miejsca na podium, najlepsze wyniki, a w dodatku piękna sylwetka. Być może od dziecka starasz się być jak najlepsza, aby rodzice byli z Ciebie dumni. Z jednej strony „co mnie obchodzą inni”, a z drugiej „mogłaś się postarać bardziej, Kasia ma 5”. Zdążyłaś przyzwyczaić się do rosnących wymagań, ponieważ kiedy osiągniesz pewien szczebel, to poprzeczka wędruje jeszcze wyżej. Czy to oznacza, że posiadanie ambicji i walka o lepsze wyniki jest zła? Oczywiście, że nie. Sama byłam niegdyś cholernie ambitna. Musiałam być najlepsza we wszystkim za co się zabierałam i nie przyjmowałam porażki. Dodatkowo jestem perfekcjonistką, dlatego każdy szczegół był na wagę złota. Trochę się jednak zmieniło.

JESTEŚ WYSTARCZAJĄCO DOBRA

Dopiero po przeprowadzce do obcego miasta, kiedy sama musiałam zadbać o mieszkanie, naukę, pasję i resztę życia, zdałam sobie sprawę, że nikt nie jest najlepszy we wszystkim. Chcąc skupić się w 100% na nauce i ścieżce naukowej, nie jestem w stanie równie mocno poświęcić się mojej pasji, czyli pole dance. W tak zwanym „międzyczasie” powinnam znaleźć czas na sprzątanie, odpoczynek, gotowanie i spędzanie czasu z najbliższymi. W życiu musisz wielokrotnie pójść na kompromis i wybrać to, co w danej chwili da Ci większe poczucie szczęścia.

BĄDŹ SZCZĘŚLIWA, NIE MUSISZ BYĆ NAJLEPSZA

To co z tym osiąganiem sukcesów i byciem najlepszą w każdej dziedzinie? Okazuje się, że najlepsza jesteś zawsze, nawet kiedy nie zdajesz sobie z tego sprawy. Nawet wtedy, kiedy myślisz, że znowu nic Ci się nie udaje, a wszechświat daje Ci jawne znaki, że czas się poddać, wiedz, że wszechświat nie wie, co gada. Twoja droga do celu może być krótka lub długa, pełna wzlotów i upadków, ale to wszystko tak naprawdę nie ma większego znaczenia. To Twoja droga, która ma Ci zapewnić szczęście.

———————————————————————————————————

Jeżeli chcesz wesprzeć moją działalność, to zapraszam do odwiedzenia mojego profilu na patronite.pl oraz przeczytania wpisu na ten temat tutaj.

Podobał Ci się ten tekst? Zostaw komentarz!