FIGURA NA (F)TOREK

Post powinien pojawić się tydzień temu, ale dopadła mnie sesja i uniemożliwiła napisanie tych kilku zdań. Na szczęście wszystko poszło dobrze i figurowy (f)torek powraca.

Na dziś przygotowałam dwie figury, z którymi możecie się zmagać, przez następne dwa tygodnie. Oczywiście wszystko proste, miłe i przyjemne 🙂

HELLO BOYS

Ja znam tę figurę również pod nazwą „kwiat”, ale wydaje mi się, że ta jest bardziej rozpowszechniona. Początki wcale nie są łatwe (jak zawsze), cały sekret tkwi w odpowiednim rozłożeniu ciężaru ciała.
Rozpocznij od podstawowego wejścia na wybraną przez Ciebie wysokość. Na początku pamiętaj o zachowaniu bezpiecznej wysokości. Usiądź na rurce w najprostszym siadzie. Ręka wewnętrzna pozostaje na górze, a dolną umieść pod pośladkiem. Teraz czas na najłatwiejszą, a trudną zarazem czynność. Wystarczy rozłożyć nogi. Twój pośladek tak naprawdę całkowicie spoczywa na ręce, a nogi kierujesz na siebie.

Strój – Control Workout Wear
Studio – Do góry Puentami

TĘCZA

Ta figura przypomina początkowo „krzywy most”, jednak ma kilka znaczących zmian. Gięcie w plecach mile widziane 🙂
Zacznij od podstawowego wejścia i siadu na rurce. Zawsze pamiętaj o bezpiecznej wysokości i materacu. Załóż „nogę na nogę” i górną złap w okolicach śródstopia. Nogę, która znajduje się na dole zacznij kierować w stronę ziemi. Teraz odegnij się do tyłu tak, aby Twoje ciało tworzyło coś na kształt – jak sama nazwa wskazuje – tęczy.

Strój – BOSARI Sportswear
Studio – Do góry Puentami

Mam nadzieję, że wersja z filmami również przypadnie Wam do gustu. Jeżeli masz jakieś sugestie, to pisz śmiało. Chętnie posłucham i dokonam zmian na lepsze.

Na dziś to wszystko. Zdjęcia do figur dodam w późniejszym terminie, ponieważ aktualnie moja Pani Fotograf zdaje sesję i trzeba trzymać mocno kciuki!

Życzę Wam powodzenia z nowymi figurami. Pamiętajcie, że możecie oznaczać mnie na instagramie #marzecnarurce, chętnie pooglądam i udostępnię Wasze postępy!

RURKOWEGO TYGODNIA!

———————————————————————————————————

Jeżeli chcesz wesprzeć moją działalność, to zapraszam do odwiedzenia mojego profilu na patronite.pl oraz przeczytania wpisu na ten temat tutaj.

Podobał Ci się ten tekst? Zostaw komentarz!