POLE DANCE NEWS – MARZEC

Tak wiem, miesiąc mnie nie było. Nie ma co się tłumaczyć, obiecuję poprawę.

Na pierwszy rzut idzie wpis z cyklu POLE DANCE NEWS, dzięki któremu przypomnimy sobie wydarzenia, które wręcz WSTRZĄSNĘŁY naszym pole dance’owym światem (albo trochę mniej), i które po prostu trzeba znać. Dodatkowo postaram się Wam przybliżyć  nadchodzące wydarzenie, żebyście mogli wpisać je sobie w kalendarz.

10 marca w Opolu odbyły się zawody Pole Art Experience, na których zaprezentowała sie prawie setka zawodników, w kilku kategoriach. Zarówno zawodnicy, jak i widzowie mogli skorzystać z dobrodziejstw, które przygotowali organizatorzy, a była to m.in. moja ukochana marka odzieżowa Control – Workout Wear. Wszystko odbyło się w Centrum Wystawienniczo – Kongresowym w Opolu. W jury zasiedli Damian Kutryb, Kasia Kwaśniewicz, Marko Daza oraz Anastasia Evstegneeva. Poniżej przedstawię kategorię i zwycięzców, którym udało się stanąć na podium:
Professional
1. Alona Babynina
2. Agniszka Miś
3.Klaudia Kwiatos
Elite
1. Malwina GS
2.Katja Dipman
3. Noemi Marosolgyin
Men
1.Marek Jarowicki
2. Bartłomiej Rudnik
Duety dorośli
1. Wiktoria Wosińska /Ada Jelonkiewicz
2.Anna Zadrapa/ Alicja Góra
3. Maja Kupczyk/ Agnieszka Andrzejczak
Duety junior
1. Julia Arcisz / Hanna Dora
2. Klaudia Stawiarz / Oliwia Prędki
Debiuty
1.Natasza Warpas
2. Martyna Chudy
3.Zuzanna Leśniewska
Young
1.Milena Zdzuj
2.Julia Dynak
3.Julia Cebulla
Junior
1.Alicja Jaruk
2.Hanna Dora
3.Wiktoria Haczkiewicz
Amator
1. Angelika Skowron
2.Katarzyna Szewczyk-Skorupska
3. Joanna Olejniczak
Semi -Pro
1. Arina Veselova
2.Sandra Wasilewska
3. Wiktoria Wosińska

Drugą sprawą, o której warto wspomnieć jest fakt, że powstało Polskie Forum Pole Dance, na którym możecie wymieniać się informacjami i poradami. To forum połączone jest niejako z forum street workout’owym, ale bardzo łatwo możecie tam odnaleźć to, co Was interesuje. aby uzyskać pełen dostęp do strony należy się zarejestrować, ale bez tego również możecie zobaczyć wiele ciekawych rzeczy. Forum znajdziecie pod tym linkiem —> Pole Dance Polska Forum. Zachęcam do odwiedzenia i zostania na dłużej.

Dalej idzie prawdziwa petarda. Znacie IRON POLE DANCE? Na pewno choć raz oglądałaś filmiki Angeliki na YouTube, ponieważ znajdziesz tam ogrom profesjonalnej wiedzy, a oprócz tego jest po prostu bardzo miło. Już niedługo ruszy platforma z lekcjami online, nie tylko do pole dance. To będzie coś! Ja już nie mogę się doczekać efektów! A jak jeszcze nie oglądałaś vlogów IRON POLE DANCE to szczerze zachęcam –> IRON POLE DANCE VLOG.

Warto wspomnieć też o kampanii FAKE OFF, która powstała przede wszystkim, dzięki Dominice Cudzie. Fotografka wspaniale pokazuje, że prawdziwe piękno jest w każdej z nas, niezależnie od naszego wyglądu. Kampania przypomina, że należy realnie patrzeć na otaczającą nas rzeczywistość i trochę dać sobie pożyć. Nie wszystko jest idealne, w sumie prawie nic takie nie jest i w tych czasach warto mieć to na uwadze. Odsyłam Was do profilu Dominiki na Facebook’u, bo właśnie tam możecie obejrzeć wspaniałe zdjęcia z kampanii i opisy, które naprawdę dają do myślenia —> Dominika Cuda Photography

To na pewno wiecie, ale nie mogę nie wspomnieć, że już jest albo jeszcze (!) jest, nowa kolekcja Control – Workout Wear. Zachwyca różnorodnością, pięknymi wzorami, nowymi materiałami… brak mi słów, żeby to opisać! To trzeba zobaczyć. Gdybym miała wybrać jeden, to chyba nigdy nie podjęłabym decyzji, bo dosłownie KAŻDY mógłby zagościć w mojej szafie. Wam radzę zakupy, chociaż nie będą one szybkie, bo podjecie decyzji może być czasochłonne. Ale… jak to mówią? Strojów do pole dance nigdy nie jest zbyt wiele!

Z nadchodzących wydarzeń należy wspomnieć o Światowych Zawodach Pole Dance IPSF, które odbędą się 13-16 lipca w Hiszpanii. Jeżeli planujecie wakacje, to może warto wybrać właśnie ten kierunek. Zobaczyć na żywo najlepszych pole dancerów z całego świata… To jest dopiero szczęście!

A jeżeli szukacie czegoś bliżej to polecam wyjazd do moich rodzinnych Kielc w dniach 21-22 kwietnia, ponieważ właśnie wtedy odbędzie się POLE DANCE SHOW. Natomiast w dniach 19-20 maja zapraszam do Katowic, gdzie odbędą się Mistrzostwa Polski IPSF. W czerwcu, a dokładnie w dniach 29-30 w Lublinie odbędą się Mistrzostwa Polski w Akrobatyce Powietrznej. Gorąco polecam, mam zamiar wybrać się na wszystkie trzy wydarzenia, bo możliwość oglądania tak pięknych występów na żywo, to wspaniała rzecz!

Na dzisiaj tyle. Z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych życzę Wam baaaardzo dużo zdrowia, zero kontuzji, zero siniaków, wszystkich wymarzonych figur, ale przede wszystkim życzę Wam, abyście ten czas spędzili w gronie najbliższych, bo właśnie to jest najważniejsze 🙂

29745255_1627420440667796_1155879194_n

Podobał Ci się ten tekst? Zostaw komentarz!