POLE DANCE SUPERSTAR #2

Tak, tak, dawno temu zapowiadałam, że ta seria będzie kontynuowana. Po drodze narodziło się tyle tematów, że (wybaczcie!) kompletnie o tym zapomniałam. Jednak powracam z zestawieniem super gwiazd pole dance. Przypominam, że w tym zestawieniu pojawią się gwiazdy zarówno polskie, jak i zagraniczne, mężczyźni i kobiety, a nawet duety czy całe zespoły. Postanowiłam, że wprowadzę jednak małe zmiany. Początkowo z nazwy wynikałoby, że jest to lista jedynie wielkich gwiazd, znanych przez każdego. Zmiana wygląda następująco: tu zobaczycie nie tylko wielkie gwiazdy, ale także „małe, wielkie gwiazdy”. Co to właściwie oznacza? Będę szukała perełek, osób, które zachwycają nawet pojedynczym występem, czyli właściwie może się tu pojawić każdy, nawet Ty. W końcu każda z nas jest super gwiazdą, co nie?

 1. Kasia Bigos & Karolina Sobieraj
  Na początku od razu zachwycający duet. Jednak najpierw kilka słów o każdej mistrzyni z osobna. Kasia Bigos – dziennikarka, instruktorka fitness i pole dance. Swoje umiejętności przekazuje w szkole Samo Centrum Wszechświata w Warszawie, jest także autorką programu treningowego Fireworkout. Jeżeli jeszcze tego nie wiecie, to Kasia niedawno urodziła córeczkę, gratulacje! Karolina Sobieraj – współwłaścicielka Studia Fitness Feniks Studio, jest Head Coachem kadry instruktorskiej w tym studiu oraz podczas pobytu w Sydney była Head Coachem kadry instruktorskie w Studio Exclusive Sydney. Trenowała wiele odmian tańca, skończyła AWF. Ich wspólne osiągnięcia to cztery (!) złote medale podczas jednego roku (!!), a są to Mistrzostwa Polski i Europy Pole Sport, Mistrzostwa Pole Art Spain oraz Mistrzostwa Pole Art Polska.
  Pole Art Spain
  Pole Art Polska
 2. Dmitry Politov
  Pochodzący z Rosji, ale znany chyba na całym świecie pole dancer. Z czego słynie najbardziej? Chyba ze swoich niesamowitych akrobacji na rurce. Wymiana jego wszystkich osiągnięć trochę by nam zajęła, dlatego zostawiam Was z tym filmem.
  World Pole Dance Championships
 3. Anna Eyer
  Pole dancerka z Brazylii, tam uczy w swoim studiu – Pole Dance Itaborai. Znana ze swoich zadziwiających trików, które publikuje na Instagramie. Kiedy raz to zobaczysz, to zostaniesz już na zawsze. Od tej kobiety nie można oderwać wzroku! (bo jakim cudem udaje jej się robić TAKIE rzeczy?!)
  https://www.youtube.com/watch?v=ZRh4SdVbk38
 4. Kasia Kwaśniewicz
  Mówią na nią „człowiek krewetka”. Zastanawiasz się czemu? Niedługo wszystko Ci się rozjaśni. Jest instruktorką w Pole Dance Studio Wrocław oraz Samo Centrum Wszechświata w Warszawie. Oprócz rurki złapie czasem koło albo szarfę. Ma tyle nagród, że nie wiem, kiedy skończyłabym pisać ten post. Jest po prostu niezwykle utalentowana, a jej kręgosłup gdzieś po drodze zaginął. Tak, ośmielę się to napisać. Według mnie Kasia to najbardziej rozciągnięta pole dancerka w naszym kraju! Po prostu jest niesamowita. Ale co ja tam będę gadać, oglądajcie!
  https://www.youtube.com/watch?v=ZMIHuKFXsPI
 5. Magdalena „Beng” Marycz
  Założycielka szkoły pole dance BENG oraz sklepu z odzieżą do pole dance o tej samej nazwie. Znana pole dancerka, najbardziej rozpoznawalna w kategorii exotic. Wcześniej trenowała taniec towarzyski. Miałam przyjemność oglądać jej występ na żywo podczas drugich zawodów Pole Dance Show i muszę przyznać, że jest jedną z najbardziej pozytywnych osób, jakie widziałam – uśmiech po prostu nie schodził jej z twarzy. Po prostu zobaczcie, jakie niesamowite umiejętności posiada!
  https://www.youtube.com/watch?v=Mw1xij0AcdI

Na dzisiaj koniec. I jak? Znalazłaś na liście swojego idola?

Na koniec kilka informacji. Od lutego wracam z postami POLE DANCE NEWS, wtedy w końcu rozpocznę zapowiadaną przeze mnie serię wywiadów z gwiazdami. Długo mi to zajęło, ale wymaga to pewnego przygotowania i czasu, po prostu zabrakło mi tego drugiego. Prawie cały luty mam wolny, także spokojnie wszystko przygotuję i będą pojawiać się wywiady. Cykl „Figura na (f)torek” musi jeszcze poczekać, ale mam nadzieję, że niedługo znów będziemy mogli razem ćwiczyć 🙂

Strój: Control – Workout Wear
Zdjęcie: Marzec Photo
Studio: Spin – Up Centrum Aktywności Fizycznej

AAA_2879.JPG

Podobał Ci się ten tekst? Zostaw komentarz!