POLE DANCE SUPERSTAR – children edition

Dawno temu pojawił się post o gwiazdach pole dance. Będą powstawały kolejne edycje, a jedną z nich jest dzisiejsza edycja poświęcona dzieciom. Już jutro dzień dziecka, każdy z nas pozostaje nim do końca życia, ale ten post w ten dzień poświęcam bardzo zdolnym dzieciom z całego świata. Mimo, że wiele osób uważa, że pole dance nie jest sportem do dzieci, to ja zawsze będę uparcie twierdzić, że jest. Jest mnóstwo wspaniałych dzieciaków na rurze, które przewyższają mnie swoimi umiejętnościami i przy nich czuję się jakbym przyszła pierwszy raz na zajęcia. Dla większości z nich jest to po prostu zabawa, a ich podejście do pole dance zależy w dużej mierze od rodziców. Pole dance to sport, jak każdy inny. Równie wymagający i piękny. A kiedy nasza pasja zaczyna się już w czasach dzieciństwa to lepiej dla nas! Gdybym mogła to sama zaczęłabym trenować wcześniej. Nie przedłużając przejdźmy do sedna – przed Państwem niezwykle zdolne dzieciaki! ?

 1. Emily Moskalenko – obecnie ma 11 lat i pochodzi z Ukrainy. W wieku 9 lat wystąpiła w ukraińskim programie Super Kids. Jej umiejętności są szokujące, jest niezwykle utalentowana.
  https://www.youtube.com/watch?v=a6uGIMXBB3o
 2. Olga Trifonova – obecnie ma 14 lat, a swoją przygodę z pole dance zaczęła w wieku 8 lat. Wcześniej nie uczęszczała na zajęcia akrobatyki, gimnastyki czy tańca. Jest już bardzo znaną pole dancerką i ambasadorką kilku firm. Rozwija się z dnia na dzień i poszerza swoje umiejętności, zdobywając wiele nagród.
  https://www.youtube.com/watch?v=xnhOMKe8VWU
 3. Amelia Pawlak – swoją przygodę z pole dance zaczęła w wieku 4 lat, a obecnie ma 11. Pasją zaraziła ją jej mama – Nikola Pawlak. Pod jej czujnym okiem rozwija swoje umiejętności i zdobywa wiele nagród. Amelia jest najmłodszym (!) trenującym dzieckiem. Sama tworzy swoje choreografie, dobiera muzykę i stroje. Jak dotychczas z każdych zawodów wraca z medalem. Sama szuka swojego stylu, rozwija się, jest to dla niej przede wszystkim zabawa i niezaprzeczalnie ma wielki talent!
  https://www.youtube.com/watch?v=XrSer26BQCs
 4. Alicja Jaruk – obecnie ma lat 12. Jej dotychczas największym osiągnięciem jest zakwalifikowanie do Mistrzostw Świata Pole Dance, do których przygotowuje się pod okiem Aleksandry Bednarz. Ma wielki talent i ciągle rozwija swoje umiejętności.
  https://www.youtube.com/watch?v=wG-2U_zUiaY
 5. Wiktoria Haczkiewicz – obecnie ma 11,5 lat, a przygodę z pole dance rozpoczęła 2 lata temu. Po niespełna 2 miesiącach uprawiania tego sportu pojechała na Międzynarodowe Zawody POLE ART-CHAMPIONSHIP Holandia , gdzie zdobyła 2 miejsce i nagrodę specjalną za najlepsze triki akrobatyczne. W 2017r. podczas Międzynarodowych Zawodów Pole Art Experience zdobyła 1 miejsce i awans do finału Polish Pole Sport Championships Poznań 2017 – gdzie również zdobyła 1 miejsce i awans na Mistrzostwa Europy i Świata. Najważniejsze kocha to co robi , dzięki swojej pracy i motywacji trenerów (A.Dabbachii, J.Baraniewicz ) odnajduje siebie i osiąga sukcesy. Trenowała łyżwiarstwo figurowe, a od 3 lat jej pasją jest taniec. Uczęszcza również do Niepublicznej Szkoły Baletowej Szkoły Sztuki Tańca Ramada w Opolu. Jest finalistką wielu prestiżowych konkursów: w tym mistrzostw Polski i świata w partiach solowych, duetach i występach grupowych. Wiktoria tańczy Balet, Modern, Jazz.

Na dzisiaj tyle gwiazd ze świata pole dance, ale już niedługo kolejne edycje. Z okazji tego Dnia Dziecka mam dla Was jeszcze dwie niespodzianki. Na stronie Pole Star Accessories czeka na Was promocja na Pole Star Diary – tylko 39 zł. Radzę skorzystać, bo ten dziennik jest niezwykle pomocny. Możecie zapisywać tam swoje sukcesy i plany, a także tworzyć choreografie. Ja już mam swój i sumiennie go zapełniam. Dodatkowo na ich stronie znajdziecie wiele innych przydatnych akcesoriów, takich jak shakery, kubki i plakaty, które możecie tworzyć indywidualnie. A już niebawem mają pojawić się worki, dzięki czemu idąc na trening wszystko będziecie mogły spakować w jedno miejsce. Treningi już nie będą takie same!
A w dodatku Control – Workout Wear również ma dla Was niespodziankę. Póki co nie będziemy jej zdradzać, dlatego zachęcam do śledzenia ich strony na Facebooku. Jak już wspominałam ich ciuszki są niesamowite – wygodne i piękne zarazem. Każdy model jest uszyty z miłości do tego sportu i do Was! Żeby każda z nas mogła czuć się kobieco podczas treningu, zapominając o kompleksach i niedoskonałościach. Z myślą o nas większość topów posiada wkładki, dzięki którym zarówno małe, jak i duże biusty mogą zapomnieć o problemach podczas treningu. Dodatkowo, jeżeli top nie posiada wkładek możemy o nie poprosić, tak samo jeśli chodzi o wersję kolorystyczną odzieży – jeżeli podoba Wam się krój, ale marzycie o innym kolorze to Wasze marzenia będą spełnione. A to wszystko w zakładce SPECIAL na stronie Control – Workout Wear. Na stronie możecie zamówić komplet, jak też miksować różne topy i doły – zawsze będziecie wyglądały dobrze. Wszystkie Wasze pytania i wątpliwości będą rozwiane, ponieważ nie ma problemu z wymianą, zwrotem czy zwykłym pytaniem. Stroje są jakby uszyte na każdą z nas. Nic się nie przesuwa, wszystko jest dopasowane, a to co powinno być zakryte jest zakryte, przy czym strój nie krępuje naszych ruchów. Ja się w nich po prostu zakochałam!

AAA_1867  AAA_1905

 

Podobał Ci się ten tekst? Zostaw komentarz!