Postanowienia noworoczne ?

Święta się skończyły i bardzo szybko skończył się ten rok. Powitaliśmy nowy, który NA PEWNO będzie lepszy od poprzednich. Zawsze tak mówimy, ale czy zawsze tak jest? Życie potrafi nas nieźle zaskoczyć, dlatego chcemy być sprytniejsi i w tym roku to my zaskoczymy Nowy Rok. Zapewne każdy z Was tworzy sobie w tym okresie listę rzeczy, które koniecznie musi zmienić w tym roku. I chyba niewielu z nas udaje się naprawdę coś zmienić. Może w tym roku będzie inaczej? Chcemy być chudsi, wysportowani, mądrzejsi, lepsi, z czegoś zrezygnować i coś wprowadzić do naszego życia. A czego chcemy my, pole dancerki? 

1) WIĘCEJ TRENINGÓW – zapewne każda każda z nas chciałaby chodzić na treningi codziennie, a najlepiej 3 razy dziennie, a najlepiej to nie wychodzić z sali. Jednak mamy za mało czasu, ciągle nam go brakuje. Jak nie brakuje nam czasu, to brakuje nam pieniędzy (albo jedno i drugie naraz). Postanawiamy sobie, że w Nowym Roku dołożymy wszelkich starań, aby bardziej poświęcić się naszej pasji. Oby to się udało!   

2) BĘDĘ ĆWICZYĆ REGULARNIE – ja też obiecuję to sobie z każdą możliwą okazją, nowy rok, nowy miesiąc, nowy poniedziałek i raczej to nie wychodzi. Zamierzamy w końcu zapisać się na siłownię, wyrobić mięśnie i rozciągać się codziennie, żeby na rurze było nam łatwiej. Ale przecież jest taaaak ciężkoooooo.. W telewizji jest akurat fajny film albo książkę byś przeczytała, no i akurat zorientowałaś się, że skończył się płyn do mycia szyb, a przecież chciałaś umyć okna. Zawsze znajdzie się dobra wymówka, dlatego strzeżcie się! Może w tym roku się uda.

3) WYMARZONA FIGURA – i nie chodzi tutaj o naszą sylwetkę, tylko oczywiście o tą naszą wymarzoną, jedyną figurę pole dance,  która tak bardzo nam nie wychodzi i jest taka piękna! Na pewno każda z nas ma takie swoje marzenie, oczywiście na miarę własnych możliwości. Dla mnie marzeniem jest teraz każda figura, nawet wejście na rurę, bo dopiero będę wracać do ćwiczeń. A tak przyszłościowo, to w tym roku marzy mi się Russian Split i Cocoon. Pochwalcie się w co celujecie w 2017 roku!

A co pomoże Ci w realizacji celów i zaplanowaniu pole dance’owych treningów? Oczywiście POLE STAR DIARY, o którym pisałam w liście do Mikołaja. Mój Mikołaj chyba przeczytał ten post, bo pod choinką znalazłam ten właśnie planner! Już jutro wstawię Wam zdjęcia mojego dziennika, bo juz nie mogę się doczekać, aż wrócę do zajęć i będę mogła rozplanować każdy szczegół. Wam też polecam taki zakup! A właśnie, czy coś z naszej gwiazdkowej listy znalazłyście znalazłyście w tym roku pod choinką? I jak Wasze postanowienia noworoczne? Czekam na komentarze moi drodzy i wszystkiego dobrego w Nowym Roku 🙂

Podobał Ci się ten tekst? Zostaw komentarz!