Pole dance for… MEN?!

Tak, tak i jeszcze raz tak! Gdzieś już o tym wspominałam, ale uznałam, że Panowie na rurze zasługują na swój własny post ? Było już o dzieciach na rurce, o dziewczynach XL, to przyszła pora na facetów.

Temat może nie jest już w gronie pole dancerów bardzo kontrowersyjny, ale jest jeszcze wiele osób spoza naszego grona, którym nie mieści się to w głowie. Dzisiaj sprawię, że jakoś im się to jeszcze zmieści ?

O mężczyznach na rurze nie słyszymy najczęściej, na początku sama nie byłam do tego przekonana, ale wystarczyło trochę poszperać, pooglądać i się zakochałam. Mam nadzieję, że mój chłopak tego nie przeczyta. Po prostu panowie na rurze robią wielkie show, jest to pokaz dużej siły i umiejętności. Jako kobiety musimy szczerze przyznać, że bardzo często wykonanie wielu figur przychodzi im o łatwiej niż nam. Zwłaszcza, jeżeli chodzi o ćwiczenia siłowe. Mężczyźni mają inną budowę anatomiczną i inne predyspozycje. Łatwiej im w krótszym czasie szybciej zbudować masę mięśniową. Kiedy pierwszy raz poszłam z chłopakiem na zdjęcia na rurze, to on zrobił V-kę, nie ja.
Stwierdzenie, że pole dance jest tylko dla kobiet, to kolejny głupi stereotyp. Z resztą, zobaczcie sami. W tym zestawieniu skupiam się na moich faworytach z Polski.

 1. Jakub Zieliński – Dr. Pole

  https://www.youtube.com/watch?v=3vP4-yoX9xY

 2. Jakub Kolasa

  https://www.youtube.com/watch?v=XZoIbFjrMus

 3. Damian Kutryb

  https://www.youtube.com/watch?v=dGxM5HP4qlo

 4. Na koniec ktoś spoza granic naszego kraju – Dmitry Fedotov

  https://www.youtube.com/watch?v=psTF3fwAs2I

Pamiętajcie, że pole dance jest dla każdego. Niezależnie od płci, wieku czy sylwetki. Każdy może robić to, co mu się podoba 🙂
Następny post już wkrótce 🙂

72-any-woman-or-man-can-pole-dance-web

 

Podobał Ci się ten tekst? Zostaw komentarz!