Zajęcia z Iwoną Drzymałą

Pora na pełną relację z zajęć z Iwoną Drzymałą. Na początku zacznę od kilku informacji na temat Iwony, gdyby ktoś jej jeszcze nie znał.

Iwona zajmuje się pole dance, aerial hoop oraz silks. Jest instruktorką w studiu Black Lips w Łodzi, gdzie miałam szansę ją poznać i ćwiczyć razem z nią. Iwona jest półfinalistką 8. edycji „Mam Talent”, gdzie występowała w duecie na rurze razem z partnerem.
Nagrody: II miejsce, kat. solistki debiutantki, III Mistrzostwa Polski Pole Sport 2014 r.
II miejsce na Summer Pole Battle 1st edition 2015 r.

Jak już pisałam na blogu, poznałam Iwonę podczas programu „Mam Talent”. Kibicowałam jej do samego końca, ponieważ właśnie wtedy zakochałam się w duetach damsko – męskich na rurce. Tutaj możecie obejrzeć występ Iwony i Pawła na castingu:
https://www.youtube.com/watch?v=kzE1mYWLp_Y
Iwona to drobna osóbka o wielkiej sile (czułam się przy niej jak wielka baba). To, co robiła na rurce było niesamowite. Wszystkie figury wykonywała z taką lekkością. Chociaż czasem trudno było nam się dogadać ze względu na inne nazwy figur, to wspólnymi siłami dochodziłyśmy do tych prawidłowych.
Zajęcia rozpoczęłyśmy od rozgrzewki. Później przeszłyśmy do rurki – było ciężko, ponieważ Iwona ma w studiu rury chromowane, a ja malowane proszkowo. Długo nie mogłam się przyzwyczaić i najczęściej zjeżdżałam z rury. Mimo to, dużo się nauczyłam i dopracowałam wiele szczegółów. Następnie przeszłyśmy na koło. Patrząc na to, co pokazywała Iwona, myślałam, że będzie naprawdę trudno, ale myliłam się. Większość figur było naprawdę prostych i pięknych! Na sam koniec zostało nam rozciąganie. Chyba nigdy tak bardzo nie czułam wszystkich moich mięśni. Iwona dała mi też kilka porad odnośnie rozciągania i ćwiczeń. Zakwasy są, ale jestem bardzo zadowolona. Iwona to super instruktorka i bardzo pozytywna osoba. Jeżeli mieszkacie w Łodzi albo będziecie tamtędy przejeżdżać to zachęcam do treningu z Iwoną!

Na sam koniec kilka zdjęć z naszego treningu:

DSC_9450.JPG DSC_9462.JPG

DSC_9477.JPG

DSC_9487.JPG

DSC_9492.JPG DSC_9494.JPG DSC_9512.JPG

DSC_9468-horz.jpg

 

Podobał Ci się ten tekst? Zostaw komentarz!