KOSZULKA OD POLE ADDICT

Pamiętacie mój wpis o tym, kiedy stajemy się prawdziwą pole dancerką? Ja czuję się nią już w pełni, ponieważ dostałam swoją koszulkę od Pole Addict – Workout WearGdybym tylko mogła nosiłabym ją codziennie, po prostu ją pokochałam. Na stronie internetowej sklepu dostępne są trzy wzory koszulek. Zachęcam Was do zakupu, bo są naprawdę dobrze zrobione i przyciągają uwagę na ulicy. Ja chcę głosić wszystkim dookoła: „TAK, TAŃCZĘ POLE DANCE” i ta koszulka nadaje się do tego idealnie.
Naprawdę nie ma się czego wstydzić. To, że tańczycie pole dance, powinno być Waszą chlubą, bo jak same wiecie, nie jest to łatwy sport. Wymaga od nas dużo siły i zaangażowania. Chwalmy się tym, bo jest czym. Niech inni patrzą na nas z podziwem i zazdrością, bo uwierzcie mi, że nie każdy ma w sobie tyle wytrwałości.
Teraz szybciutko na stronę internetową sklepu —>  POLE ADDICT –> i KUPUJEMY!
Postanowiłam znaleźć rurę na najbliższym placu zabaw i zrobić kilka zdjęć, ale okazała się za niska i za śliska, dlatego udało mi się zrobić tylko kilka figur. Jeszcze raz dziękuję za taki wspaniały prezent i zachęcam Was pole dancerki do propagowania pole dance na ulicach Waszych miast! 🙂

DSC_8613.JPG  DSC_8663.JPG

DSC_8669.JPG

DSC_8673.JPG

Podobał Ci się ten tekst? Zostaw komentarz!